preloader

КАРРЕРА УКРАИНА

Компанія Каррера Україна, є національним виробником конвекторів водяного опалення, була створена на початку 2012 року і починала свій модельний ряд з 12 моделей і 2 х видів решіток. На сьогодні вибір стандартних моделей більше ніж 500 варіантів, які можна комплектувати в понад 2500 варіацій з різними видами решіток.

Національний виробник конвекторів водяного опалення створена у 2012 році

Конвектори випускаються, підбирається і поставляються під індивідуальні особливості як інженерних систем будівель так і вимогам щодо організації якісного дизайну рішення обігріву приміщень.

На підприємстві розгорнута триступенева система міжопераційного контролю, що охоплює всі виробничі процедури виготовлення конвекторів. Всі виготовлені підприємством конвектори піддаються суцільному вихідному контролю службою якості ВТК Каррера. Використовується сучасне обладнання з різання, загину, і зварюванні металу, а також порошкове лакофарбове покриття.

Випущено, укомплектовано та відвантажено понад 80000 приладів. Укомплектовано конвекторами різного типу більше ніж 2000 об’єктів різної складності та конфігурації від невеликих 20 см приладів до гігантських довжиною більше ніж 35 метрів, кутових або радісних, трапецій і т.д.

Працюємо з великими забудовниками, а також інженерними дилерськими мережами по всій Україні, до 2019 року кількість представників становить близько 147 торгових майданчиків і магазинів по всій території України.

У 2019 кількість представників становить близько 147 торгових майданчиків

Працюємо з великими будівельними дилерськими мережами по всій Україні, до 2019 року кількість представників становить близько 147 торгових майданчиків.

Тривалий гарантійний термін приладів:

  • 10 років – основи зі сталі
  • 10 років – мідно-алюмінієвий теплообмінник
  • 2 роки – тангенціальний вентилятор і модуль
  • MIN-шуму (до 40dB в денний час, до 30 dB в нічний)
  • Страхування обладнання, виплата до 1000 000 грн